Ta kontakt. Vi vil høre fra deg.

m
Tor Eirik Iversen, Adm. Dir.

41534800

tor-eirik@rsvgruppen.no

m
Tor Rune Iversen, Daglig leder RsV Maling&Gulv

41534820

rune@rsvgruppen.no

m
Nina Berit Iversen, daglig leder RsV Renhold

41534803

nina@rsvgruppen.no

m
Henning Andreassen, daglig leder Pan Renhold&Kantine

47936051

henning@panrenhold.no

m
Arne Kronheim, Daglig leder RsV Miljø

98222236

arne@rsvgruppen.no

m

Frode Frønningen, Driftsleder RsV Eiendomsservice

41534814

frode@rsvgruppen.no

m

Christine Thorstensen, Selger RsV Renhold

41534806

christine@rsvgruppen.no

m

Mehmet Mahmood, Driftsleder RsV Renhold

41534805

mahmood@rsvgruppen.no

m

Viktorija Perekopskiene, Avdelingsleder RsV Renhold Voss

41534804

Viktorija@rsvgruppen.no

 

m

Martina Frank Høyvik, Markedssjef RsV Renhold

41534808

martina@rsvgruppen.no