Ta kontakt. Vi vil høre fra deg.

m

Tor Eirik Iversen, Adm. Dir.

41534800

tor-eirik@rsvgruppen.no

m

Tor Rune Iversen, Daglig leder RsV Maling&Gulv

41534820

rune@rsvgruppen.no

m

Nina Berit Iversen, daglig leder RsV Renhold

41534803

nina@rsvgruppen.no

m

Henning Andreassen, daglig leder Pan Renhold&Kantine

47936051

henning@panrenhold.no

m

Arne Kronheim, Daglig leder RsV Miljø

98222236

arne@rsvgruppen.no

m

Frode Frønningen, Seksjonsleder RsV Eiendomsservice

41534814

frode@rsvgruppen.no

m
Christine Thorstensen, Seksjonsleder RsV Renhold 41534806 christine@rsvgruppen.no
m

Mehmet Mahmood, Seksjonsleder  RsV Renhold

41534805

mahmood@rsvgruppen.no

m

Nancy Bolstad, Avdelingsleder RsV Renhold Voss

41206146

nancy@rsvgruppen.no